92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141
+48 507 058 414
kontakt@c4guns.pl

Egzamin na patent strzelecki – C4 GUNS Łódź – 3.02.2019r.

3 lutego 2019r. o godzinie 10.00 na strzelnicy klubu strzeleckiego C4 GUNS (STRZELMISTRZ), 92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141 odbędzie się egzamin na patent strzelecki organizowany przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego.
Egzamin jest TYLKO dla klubów zrzeszonych w ramach Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego

Warunkiem koniecznym przystąpienia do egzaminu jest min. 3 miesięczny staż, posiadanie wypełnionego i podpisanego przez kierownika klubu wniosku na patent, który generuje się z portalu PZSS oraz dokonanie opłaty on-line za egzamin (400 PLN).
Na wniosku wymagany jest podpisu kierownika macierzystego klubu oraz podpis lekarza. 2 lutego od godziny 9.00 będzie możliwość zrobienia badań do egzaminu – koszt – 50 PLN – płatne gotówką na miejscu.

Na egzamin zabieramy:

poprawnie wypełniony wniosek

dowód osobisty

wiedzę 😛

Niedopełnienie, którejkolwiek z formalności (np. brak podpisu, opłaty, pieczęci) skutkuje niedopuszczeniem do egzaminu.

2 lutego 2019r. o godzinie 10.00 w tym samym miejscu odbędzie się seminarium dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu na patent. Seminarium nie jest obowiązkowe (zalecamy udział)

Koszt seminarium 50 PLN – płatne gotówką na miejscu

Dokumenty można zabrać ze sobą już na seminarium – usprawni to przebieg egzaminu. 

Klikając przycisk "Akceptuj" zgadzasz się na używanie ciasteczek na stronie więcej informacji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Treść Polityki Prywatności znajduje się pod linkiem https://c4guns.pl/polityka-prywatnosci/

Zamknij