92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141
+48 507 058 414
kontakt@c4guns.pl

KURS PROWADZĄCEGO STRZELANIE I SĘDZIEGO PZSS – 20/21.12.2019r.

CENTRUM SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH C4G wraz z Klubem strzeleckim C4 GUNS Łódź w dniach 20/21.12.2019r. na terenie strzelnicy STRZELMISTRZ/C4 GUNS organizuje kurs na prowadzącego strzelanie PZSS oraz Sędziego strzelectwa sportowego PZSS.

Wzięcie udziału w kursie możliwe jest TYLKO po wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza online dostępnego pod adresem:

https://c4guns.pl/szkolenia/

Rejestracja MUSI nastąpić najpóźniej 2 dni przed planowanym kursem.

Kurs dostępny jest w trzech wariantach:

prowadzący strzelanie + sędzia strzelectwa sportowego (pakiet)
prowadzący strzelanie
sędzia strzelectwa sportowego klasa III (lub podniesienie klasy na II)

Kurs startuje w piątek 20.12.2019 o 17.00

UWAGA

Uprawnienia wydawane są zgodnie z aktualnymi regulaminami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego dostępnymi na stronie PZSS.

Osoby, które nie spełniają warunków uzyskania uprawnień (np. brak patentu + licencja) otrzymają uprawnienia prowadzącego strzelanie dopiero po uzupełnieniu braków.
Osoby, które chcą podnieść klasę sędziowską na II muszą spełniać wymogi kolegium sędziów oraz w dniu seminarium mieć ze sobą kartę pracy sędziego.

Klikając przycisk "Akceptuj" zgadzasz się na używanie ciasteczek na stronie więcej informacji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Treść Polityki Prywatności znajduje się pod linkiem https://c4guns.pl/polityka-prywatnosci/

Zamknij