92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141
+48 507 058 414
kontakt@c4guns.pl

KURS PROWADZĄCEGO STRZELANIE ORAZ SĘDZIEGO – INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Co trzeba wiedzieć?

  1. Kurs odbywa się na strzelnicy STRZELMISTRZ/C4GUNS w Łodzi mieszczącej się pod adresem 92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141. Strzelnica mieści się na terenach dawnych zakładów Anilany.  Link do mapy google jest TUTAJ <—– KLIKNIJ
  2. Startujemy w sobotę i niedzielę od 10.00. W sobotę prosimy być 15-20 min wcześniej, żeby dopełnić formalności i zacząć o 10.00. Kurs można opłacić gotówką/kartą na miejscu. Jeśli ktoś potrzebuje fakturę prosimy zabrać ze sobą dane.
  3. Osoby, które zapisały się TYLKO na kurs sędziego kończą go 23.03.2019r około godziny 15.00-15.30. UWAGA – osoby podnoszące klasę z 3 na drugą muszą zabrać ze sobą kartę pracy sędziego z zawodami które sędziowali.
  4. Osoby, które zapisały się na wszystko lub tylko na prowadzącego strzelanie kończą kurs 24.03.2019r. około godz. 17.00
  5. Na kurs KAŻDY zabiera: dowód osobisty, coś do pisania, coś do notowania, brakujące informacje, których nie podano w formularzu tj. numer patentu/numer licencji/itd., coś do zjedzenia (będzie kawa, herbata, ciastko)
  6. Osoby, które biorą udział w seminarium dla sędziów prosimy w miarę możliwości o jedno zdjęcie podpisane na odwrocie (imię nazwisko, pesel). Jest ono potrzebne do legitymacji sędziego. W legitymacji prowadzącego strzelanie nie ma zdjęcia.
  7. W sobotę po seminarium sędziowskim odbędzie się szkolenie z pierwszej pomocy w ramach kursu dla prowadzących strzelanie – zapraszamy na nie również osoby chętne, które robiły tylko uprawnienia sędziego.
  8. Niedziela to część teoretyczno-praktyczna dla osób z kursu prowadzącego strzelanie – w miarę możliwości przećwiczymy wiedzę na członkach naszego klubu.
  9. Proszę pamiętać o podpisaniu listy obecności – tylko 100% frekwencja umożliwi uzyskanie uprawnień.
  10. W spawie dostarczenia legitymacji z każdym będziemy kontaktować się indywidualnie. Wszystko uzależnione jest od tego jak długo PZSS będzie “procedował” dokumenty, a wiemy że to są “TRUDNE SPRAWY” 😛

W razie pytań/wątpliwości proszę o tel. 535408040 Łukasz

 

Klikając przycisk "Akceptuj" zgadzasz się na używanie ciasteczek na stronie więcej informacji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Treść Polityki Prywatności znajduje się pod linkiem https://c4guns.pl/polityka-prywatnosci/

Zamknij