92-318 Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141
+48 507 058 414
kontakt@c4guns.pl

OPŁATY ZA KLUB – PILNE

Drodzy Klubowicze 🙂

Nareszcie zapanowaliśmy nad płatnościami za klub. 25 osób dostało informację o zawieszeniu członkostwa w klubie. Nie należy wpadać w panikę – wszystkie sytuacje możemy załatwić indywidualnie (jeśli ktoś uważa blokadę jako niesłuszną). Ostatecznym terminem uregulowania płatności przez osoby zablokowane jest 10.05.2019r. – po tym terminie wszyscy klubowicze, którzy byli zablokowani zostaną usunięci z klubu. Niestety z przyczyn księgowych (nie osobistych) musieliśmy wprowadzić rygorystyczne zasady dotyczące opłat. Podstawowe z nich to:

  1. indywidualne numery kont bankowych dla każdego klubowicza. (prosimy w tytule przelewu umieszczać informację “składka członkowska” lub “wpisowe”
  2. Każda wpłata wysłana na inne konto niż przypisane do osoby lub posiadająca tytuł w stylu “za hu..j.a” zostanie odesłana automatycznie na konto nadawcy (zwłaszcza wysłane na stary rachunek lub na nie swój)
  3. Chcemy uniknąć niedomówień dlatego ustalamy, że składki należy płacić do 10-tego każdego miesiąca (za dany miesiąc).
  4. System obsługi klubu 10-tego każdego miesiąca wyśle do Was WSZYSTKICH sms-a z prośbą o wpłatę składki – jeśli ją opłaciliście zignorujcie powiadomienie i nie róbcie z tego zagadnienia (nie reagujcie).
  5. System obsługi klubu wyśle komunikat o zaległości (tylko do osoby, która zalega) jeśli składka w pełnej kwocie nie wpłynie na indywidualne konto a zaległość będzie wynosiła minimum 30 dni.
  6. Jeśli zaległość przekroczy 60 dni system wyśle smsa z informacją o blokadzie. Brak wpłaty zaległości w terminie 7 dni spowoduje automatycznie skreślenie z listy członków klubu :((

 

Klikając przycisk "Akceptuj" zgadzasz się na używanie ciasteczek na stronie więcej informacji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Treść Polityki Prywatności znajduje się pod linkiem https://c4guns.pl/polityka-prywatnosci/

Zamknij