fbpx

Nowości c4guns

z nami się nie będziesz nudzić

Szkolenie z zakresu obronny domu- Home Protection by Krzysztof "PLASTER"

Home Protection to szkolenie z zakresu obronny domu, czyli nas oraz naszych najbliższych. Samo posiadanie broni w domu nie wystarczy do skutecznej obrony na wypadek agresywnego ataku na nasz dom. Jak skutecznie i bezpiecznie walczyć i bronić członków swojej rodziny we własnym domu, jak wykorzystać znajomość rozmieszczenia pomieszczeń, na czym polega jednoosobowa taktyka walki w pomieszczeniach, czy mam sojuszników w domu i jak ich wykorzystać, jak strzelać w krótkim dystansie w otoczeniu swoich bliskich? Bazując na taktyce wojsk specjalnych walki w pomieszczeniach (CQB) stworzyliśmy unikatowy program szkolenia, który przygotuje cię do konfrontacji z bandytami we własnym domu. W czasie szkolenia stawiamy na realizm. Po tym szkoleniu inaczej spojrzysz na swój dom i jego otoczenie.
ZE WZGLĘDU NA ZAWIŁOŚĆ PROBLEMU SZKOLENIE HOME PROTECTION PODZIELONE JEST NA 3 ETAPY ZAAWANSOWANIA:

HOME PROTECTION ETAP I ( jeden dzień szkolenia 9 godzin )
- analiza problemów występujących w miejscu zamieszkania
- przechowywanie broni i amunicji w domu a ochrona domu
- Kurs strzelania bojowego opracowany przez operatorów amerykańskich wojsk specjalnych DELTA FORCE oraz NAVY SEALS. Doświadczenia z wojen w Iraku oraz w Afganistanie jasno pokazały, że to co działa na strzelnicy nie zawsze działa na współczesnym polu walki. Strzelectwo bojowe zmieniło się bardzo mocno w ostatnich latach, ze względu na zmianę charakteru wojen, pole walki i używaną broń. CMMS to zbiór doświadczeń, dzięki któremu wypracowano najlepsze i najskuteczniejsze techniki strzeleckie, które gwarantują sukces w czasie walki z użyciem broni krótkiej i długiej w różnych sytuacjach bojowych. Program szkolenia został ułożony w sposób gwarantujący stały rozwój. W czasie szkolenia przede wszystkim uczymy walczyć z użyciem broni palnej, dlatego podstawą jest dobre opanowanie fundamentów strzelania bojowego!
- taktyka walki w pomieszczeniach i ochrona członków rodziny (one man tactics) -współdziałanie z policją, grupą ochrony.

HOME PROTECTION ETAP II  ( jeden dzień szkolenia 9 godzin )
W czasie tego szkolenia doskonalimy techniki walki w pomieszczeniach na bardziej złożonych scenariuszach. Zwiększamy poziom trudności poprzez dodanie rekwizytów, zwiększa się również liczba pomieszczeń oraz liczba napastników.

HOME PROTECTION ETAP III (   jeden dzień szkolenia 9 godzin )
Ważnym elementem tego szkolenia jest nauka pracy na latarce zamocowanej do broni oraz trzymanej w ręce. Znajomość własnego domu jako element przewagi, ochrona członków rodziny w sytuacjach zakładniczych doskonalenie nabytych umiejętności podczas różnych scenariuszy

Co zabrać?
Wszyscy uczestnicy:
wygodny strój na co dzień (najlepiej dresy lub piżamę, klapki)
Uczestnicy z własną bronią: pistolet samopowtarzalny
latarka (EDC lub na broni)
150 szt. amunicji w cenie szkolenia
2 magazynki
kabura EDC

HOME PROTECTION ETAP I

Termin: 1 Października 2022r. godzina 9:00-17:00 - tu się zapisujemy !!!

HOME PROTECTION ETAP II

Termin: 2 Października 2022r. godzina 9:00-17:00 - tu się zapisujemy na II etap !!!

Strzelnica C4 GUNS  Łódź, al. Piłsudskiego 141

Cena: 1500 pln , obowiązkowa opłata zaliczki 200pln przy zapisaniu się na szkolenie ( uwaga liczna miejsc ograniczona tylko 10 osób może się zapisać !!! )

Link do zapisów

Masz pytania dzwoń:

Krzysiek "Plaster"  534-707-067

 


E-mail
Image